L'Oasi Di Baal Βίλα

  • 500 μ²
  • 6 υπνοδωμάτια
  • 6 μπάνια
  • 7 επισκέπτες
  • 2 κρεβάτια

Η L'Oasi Di Baal Βίλα βρίσκεται στη Ρώμη και προσφέρει εξέδρα στον ήλιο, ηλιόλουστη βεράντα και χώρο για πικ-νικ. Riserva Naturale di Nomentum βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών οδικώς, ενώ Rome Italy Temple of the Church of Jesus Christ of Latter-day Saints είναι σε απόσταση 15 λεπτών οδικώς από το κατάλυμα.

Βίλα διαθέτει γραφείο εργασίας, παροχές τσάι/καφέ και internet υψηλής ταχύτητας και κουζίνα με φούρνο μικροκυμάτων, ηλεκτρικό βραστήρα και ψυγείο. Η βίλα διαθέτει 6 υπνοδωμάτια και 6 μπάνια με καμπίνα ντους, ξεχωριστή τουαλέτα και μπανιέρα.

Η L'Oasi Di Baal Βίλα διαθέτει πισίνα με θαλασσινό νερό για χαλάρωση.

Centro Storico di Mentana βρίσκεται πολύ κοντά στη βίλα. Το αεροδρόμιο Ρώμη Τσιαμπίνο βρίσκεται μόλις 40 χλμ. μακριά από αυτή την βίλα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near L'Oasi Di Baal Βίλα Ρώμη
Villa Marcigliana
Τιμή μόνο για κινητά

Villa Marcigliana

3.2 χλμ. από το κατάλυμα
Villa Il Cardinale
Τιμή μόνο για κινητά

Villa Il Cardinale

5.5 χλμ. από το κατάλυμα
USD 2910 USD 2619
ανά νύχτα
Villa Gurrieri
Τιμή μόνο για κινητά

Villa Gurrieri

8.9
Έξοχο 61 σχόλια
8.6 χλμ. από το κατάλυμα
USD 402 USD 362
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Ρώμη Τσιαμπίνο Αεροδρόμιο
    38 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Κέντρο πόλης
    12 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωμάτια με δωρεάν WiFi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Δραστηριότητες

    • Πεζοπορία

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • Γρήγορο check-in/ -out
    • Δωμάτιο με θυρίδες
    • Υπηρεσίες για κατοικίδια ζώα
    • Ποτό καλωσορίσματος

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
    • Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες
    • Φύλαξη παιδιών
    • Επιτραπέζια παιχνίδια

    Αναψυχή

    • Πισίνα θαλασσινού νερού
    • Εποχική εξωτερική πισίνα
    • Ομπρέλες θαλάσσης
    • Ξαπλώστρα
    • Ηλιόλουστη ταράτσα
    • Κήπος

    Στα δωμάτια

    • Καθιστικό
    • Αίθριο
    • Έπιπλα κήπου
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Ειδική αίθουσα καπνίσματος
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 21:00
    Check-out: από 10:00 έως 12:00
    Αριθμός αδείαςIT058091C2IR58R8AP
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πόσο θα κοστίζει η διαμονή σε η L'Oasi Di Baal Βίλα;
      Το κόστος διαμονής σε η L'Oasi Di Baal Βίλα ξεκινάει από 703€ ανά βράδυ.
    • Τι ώρα γίνεται η άφιξη και η αναχώρηση από/σε η L'Oasi Di Baal Βίλα;
      Οι πελάτες της η L'Oasi Di Baal Βίλα πρέπει να έρθουν στις 21:00 και να αναχωρήσουν μέχρι τις 12:00.
    • Σε η L'Oasi Di Baal Βίλα έχει πισίνα;
      Ναι, οι πελάτες της η L'Oasi Di Baal Βίλα θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα στις εγκταστάσεις.
    • Σε βίλα επιτρέπονται κατοικίδια;
      Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια σε βίλα, αλλά καλύτερα να επικοινωνήσετε μαζί τους.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Ρώμη Τσιαμπίνο Αεροδρόμιο
    38 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Κέντρο πόλης
    12 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    L'Oasi Di Baal Βίλα Ρώμη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο